Neohodnotené

Čarovná Banská Štiavnica a okolie

Čarovná Banská Štiavnica a okolie CBS

Skladom
Kód: 9788081443718
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Snímka obrazovky 2024 05 15 124414
Akcia Novinka
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Čarovná Banská Štiavnica a okolie

️Nájdete v nej úchvatné fotografie a príbehy z okolia Banskej Štiavnice a neďalekých obcí. Taktiež v nej nájdete známe historické lokality a turistické destinácie ako: Hrad Sitno, Kaštieľ Svätý Anton, Počúvadlianske jazero, Starý a Nový Zámok a iné.
 
Ponorte sa do vizuálneho príbehu plného farieb a života, ako ho zachytili objektívy talentovaných miestnych fotografov. Títo fotografi najlepšie poznajú svoj región a na svoje dokonalé zábery čakali, častokrát aj roky.
 
Nechajte sa očariť atmosférou tohto úžasného UNESCO regiónu Banská Štiavnica a okolie

Na každej strane knihy ✨ Banská Štiavnica a okolie ✨ objavíte kúzlo zachytené v rôznych ročných obdobiach. Od východu slnka, cez pôsobivé letecké zábery až po zázračné západy slnka, ktoré vás zaručene očaria. Nájdete v nej zábery na úzke uličky mesta, prírodné zákutia ale aj obľúbene turistické destinácie.

Objavte malebné obce tohto regiónu ako: Banský Studenec, Banská Belá, Prenčov, Svätý Anton, Štiavnické Bane a iné. Každá fotografia bola vybraná s láskou tak, aby ste mohli cítiť atmosféru a charakter týchto miest skoro, ako keby ste tam boli naživo.

 

Navštívte tieto miesta bez toho, aby ste opustili pohodlie domova, turistické lahôdky ako Banskoštiavnické tajchy alebo pivnice ukryté v lesoch. Každá fotografia vás zavedie priamo do srdca danej lokality, ukáže vám jej krásu a historický význam, ktorý je súčasťou našej krajiny.