Neohodnotené

Čarovná Myjava a okolie

Čarovná Myjava a okolie CBS

Skladom
Kód: 9788081443336
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
carovna myjava a okolie 2022 obalka 1200x821px web
Akcia Novinka
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Zamilujte sa do neodolateľnej krásy typického kopaničiarskeho regiónu s úchvatnou knihou “Čarovná Myjava a okolie”. Tento vizuálny poklad je galériou umeleckých fotografií najkrajších miest a scenérií, ktoré Myjava a jej okolie ponúka.

Každá strana vás očarí svojou krásou a vtiahne vás do príbehu, ktorý sa odohráva na obrázkoch – od kvitnúcej jarnej prírody, cez letné scenérie, farebnú jeseň až po tichú zimnú krajinu. Fotografie sú dielom miestnych fotografov, ktorí najlepšie vedia, ako zachytiť dušu a kúzlo svojho regiónu. ☀️❄️

Kniha vás prevedie nielen známymi miestami ako Myjava, Stará Turá, či Bradlo, ale odhalí vám aj skryté kúzlo okolitých obcí. Pohľady na vidiecke osídlenie, kopanice a iné dychberúce krajinárskej pohľady vám prinesú úplne nový dojem z tohto čarovného miesta. ️

Tieto fotky neobsahujú len obrazy, ale aj príbehy. Každá fotografia je doplnená popisom v slovenčine aj angličtine, ktorý vám umožní hlbšie ponoriť sa do atmosféry a histórie zachytených miest.

Táto kniha je dokonalým darčekom pre milovníkov prírody, cestovania, fotografie, ale aj pre tých, ktorí chcú spoznať a objaviť krásy Slovenska. Je to darček, ktorý poteší srdce a oči každého, kto ho dostane.

5 dôvodov, prečo si kúpiť knihu “Čarovná Myjava a okolie”:

1.  Umenie a krása: Kniha je naplnená úchvatnými umeleckými fotografiami, ktoré vás vtiahnu do svojho príbehu.

2.  Dvojjazyčné popisy: Každá fotografia je doplnená popisom v slovenčine a angličtine, čo z nej robí skvelý darček aj pre zahraničných priateľov alebo rodinu.

3. ️ Unikátna cesta: Prevedie vás nielen známymi miestami, ale aj skrytými kútmi Myjavy a jej okolia.

4.  Emotívny darček: Táto kniha je ideálny darček pre každého, kto má rád prírodu, cestovanie alebo fotografovanie.

5.  Objavte Slovensko: Kniha vám umožní spoznať a obdivovať krásy Slovenska a jeho regiónov.