Neohodnotené

Čarovná Rožňava a okolie

Čarovná Rožňava a okolie CBS

Skladom
Kód: 9788081443169
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
carovna roznava a okolie 2022 obalka 1200x821px web
Akcia Novinka
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Spoznajte jedinečný pohľad na horný Gemer s knihou “Čarovná Rožňava a okolie”. Tento vizuálny poklad vás zavedie na cestu pôvabnou krajinou, ako ju vidia jej vlastní obyvatelia – talentovaní miestni fotografi. Kniha skvele zachytáva meniace sa ročné obdobia v regióne, od jarnej zelene po zimnú bielu prikrývku.

Kniha “Čarovná Rožňava a okolie” je viac ako len zbierka fotografií. Je to pozvánka na cestu, ktorá vám odkrýva skryté kúzlo horného Gemera v jeho plnej kráse. Na fotografiách nenájdete len známe miesta ako Rožňava, či Krásna hôrka, ale aj čarovne zachytené ostatné obce regiónu. Kniha vám tak umožní preniknúť do hĺbky horného Gemera a objaviť jeho neokoukané kúzlo.

Ak ste milovníkom slovenskej prírody, cestovateľ, alebo hľadáte dokonalý darček pre niekoho, kto si váži unikátne umenie, kniha “Čarovná Rožňava a okolie” je ako stvorená pre vás. Pridajte sa s nami na tejto vizuálnej ceste a nechajte sa očariť krásami horného Gemera.

Hlavné výhody knihy “Čarovná Rožňava a okolie”:

1. Autentické zobrazenie horného Gemera: Fotografie sú tvorbou miestnych fotografov, ktorí najlepšie poznajú a dokážu zachytiť jedinečnú atmosféru svojho regiónu.
2. Ročné obdobia v plnej kráse: Kniha sleduje zmenu ročných období, čo umožňuje prežiť jedinečný pohľad na región v rôznej atmosfére.
3. Detailné zobrazenie regiónu: Okrem známych miest kniha ponúka aj pohľady na menej známe okolité obce, ktoré zachytáva čarovným spôsobom
4. Originálny darček: Kniha je ideálnym darčekom pre cestovateľov, milovníkov umenia a prírody, alebo pre tých, ktorí jednoducho milujú horný Gemer
5. Vysoká kvalita tlače: Fotografie sú tlačené na kvalitnom papieri, čo zaručuje dlhú životnosť a zachovanie farieb.