Neohodnotené

Čarovná Žilina a okolie

Čarovná Žilina a okolie CBS

Skladom
Kód: 9788081443633
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
carovna zilina a okolie 2024 obalka 800x800px (1)
Akcia Novinka
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Objavte ✨ čarovnú Žilinu a okolie s touto úchvatnou knihou! ‍♀️

Objavte čaro Žiliny a jej okolia prostredníctvom našej novej knihy ✨Čarovná Žilina a okolie“! Táto výnimočná publikácia vás zavedie na fascinujúcu cestu po jednom z najkrajších regiónov Slovenska. Či už ste milovníkom histórie, prírody, kultúry alebo jednoducho radi objavujete nové miesta, táto kniha vám ponúkne nezabudnuteľný zážitok.

 

Okrem samotnej Žiliny kniha ponúka aj množstvo tipov na výlety do okolia.

Objavte čarovné prírodné scenérie Malej Fatry, kde vás očaria nádherné výhľady, hlboké doliny a majestátne vrcholy. Pre milovníkov turistiky a outdoorových aktivít je táto oblasť skutočným rajom, plným turistických trás a cyklotrás, ktoré vás zavedú do srdca prírody. Nezabudneme ani na vodopády, jaskyne a ďalšie prírodné zaujímavosti, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tohto regiónu.

 

✨Čarovná Žilina a okolie je súčasťou obľúbenej edície Čarovné Slovensko, ktorá sa zameriava na zachytenie krás Slovenska prostredníctvom nádherných fotografií a pútavých textov. Naša nová kniha vás prevedie malebnými uličkami historického centra Žiliny, kde sa môžete ponoriť do bohatých dejín mesta, ktoré je známe svojou architektonickou rozmanitosťou a kultúrnym dedičstvom. Zistíte viac o významných pamiatkach, ako sú Katedrála Najsvätejšej Trojice, Mariánske námestie či Budatínsky hrad.

 

Ponorte sa do vizuálneho príbehu plného farieb a života, ako ho zachytili objektívy talentovaných miestnych fotografov. Títo fotografi najlepšie poznajú svoj región a na svoje dokonalé zábery čakali, častokrát aj roky.
 
 

Nechajte sa očariť atmosférou tohto úžasného regiónu Žilina a okolie