Neohodnotené

Čarovný Tvrdošín, Trstená a ich okolie

Čarovný Tvrdošín, Trstená a ich okolie CBS

Skladom
Kód: 9788081443602
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
carovny tvrdosin trstena a ich okolie 2023 obalka 800x800px web
Akcia Novinka
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Objavte kúzlo Hornej Oravy s našou unikátnou knihou. Táto nádherná kniha je pokladnicou umeleckých fotografií, ktoré zachytávajú jedinečnú krásu Tvrdošína, Trstenej a ich okolia. Každá strana tejto knihy je plná nádherných obrazov, ktoré oživujú scenérie a príbehy, ktoré sa skrývajú za každým záberom. Kniha vás prevedie hornou Oravou od sviežej jari na prvých stranách, cez bujné leto a farebnú jeseň až po pokojom vyžarujúce zimné zábery.

Vytvorená so srdcom – kniha “Čarovný Tvrdošín, Trstená a ich okolie” je výsledkom práce miestnych fotografov, ktorí majú hlboké spojenie so svojim regiónom. Ich objektívy zachytili a zvečnili intimné detaily a panoramatické scenérie, ktoré by inak mohli uniknúť nielen návštevníkom hornej Oravy, ale aj miestnym obyvateľom. Ak milujete prírodu, históriu, kultúru, alebo len chcete objavovať nové miesta, táto kniha vás určite očarí. Je ideálnym darčekom pre milovníkov cestovania, fotografov a všetkých, ktorí sa chcú ponoriť do krásy našej domoviny. Nenechajte si ujsť túto úchvatnú vizuálnu cestu skrze knihu Čarovný Tvrdošín, Trstená a ich okolie.

**Premýšľate, prečo by ste si mali kúpiť túto knihu? Tu je 5 dôvodov, prečo je to skvelá voľba:**

1. **Majstrovstvo Miestnych Fotografov:** Kniha je plná nádherných fotografií od talentovaných miestnych fotografov, ktorí vedia, ako najlepšie zachytiť krásu svojho regiónu. A to všetko na 125 stranách.

2. **Unikátne Zábery:** Každá fotografia v knihe je originálna a zachytáva jedinečné aspekty regiónu. Nájdete tu štíty Roháčov, hladinu Oravskej priehrady, ako aj romantické zákutia jednotlivých obcí

3. **Krásny Darček:** Táto kniha je perfektným darčekom pre cestovateľov, fotografov, milovníkov umenia a prírody, alebo pre tých, ktorí milujú Tvrdošín, Trstenú a ich okolie

4. **Kvalitná Tlač:** Kniha je vytlačená na kvalitnom fotografickom papieri, ktorý zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Fotografie tak zostanú nádherné aj po rokoch.

5. **Podpora Lokálneho Umenia:** Kúpou tejto knihy nielenže získate nádherný kus umeleckého diela, ale aj podporíte miestnych fotografov a umelcov v ich tvorbe.