Neohodnotené

Dunajská Streda a okolie z neba

Dunajská Streda a okolie z neba CBS

Skladom
Kód: 9788081443299
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
dunajska streda a okolie z neba 2v 2022 obalka 1200x818px web
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Objavte krásy Dunajskej Stredy a jej okolia novými očami… z vtáčej perspektívy! ? Naše nová kniha „Dunajská Streda a okolie z neba“ je ďalšou pútavou tvorbou Milana Paprčku, známeho leteckého fotografa a jeho CBS Flying Teamu. ?

„Dunajská Streda a okolie z neba“ vás očarí svojimi jedinečnými a úchvatnými pohľadmi na Žitný ostrov. Kniha obsahuje fotografie každej obce okresu, zachytené v rôznych ročných obdobiach, pričom každá fotografia je doplnená užitočnými a zaujímavými informáciami v slovenčine, maďarčine a angličtine. ???❄️

Keď prelistujete stránky tejto knihy, uvidíte, ako sa obrovská farebná mozaika polí na jar rozžiari žltými kvetmi repky, v lete ožije bohatými zlatými klasmi a v jeseň celý región zahalí do pestrých a ohnivých odtieňov. Lesy, rieky, mlyny… všetko to bude pred vašimi očami ožívať a približovať vám toto úžasné miesto ako nikdy predtým. ???️

Chcete zažiť tento nádherný let ponad Źitný ostrov? Pozvite svoje oči na dobrodružstvo s knihou „Dunajská Streda a okolie z neba„.

5 hlavných výhod tejto knihy:
1. Autentický zážitok: S každou fotografiou a príbehom budete cítiť, akoby ste nad daným miestom leteli sami. ?️
2. Multijazyčnosť: Kniha je dostupná v slovenskom, maďarskom a anglickom jazyku, čo z nej robí perfektný darček pre Slovákov, Maďarov, aj cudzincov. ?
3. Jedinečné fotografie: Každá obec okresu Dunajská Streda je zachytená v jedinečnom svetle a zo zaujímavých uhlov. ?
4. Kvalitný tlačový materiál: Kniha je tlačená na kvalitnom foto papieri a každá stránka je skutočným umeleckým dielom. ?️
5. Ideálny darček: Kniha je skvelým darčekom pre každého, kto má rád prírodu, históriu, cestovanie alebo fotografiu – alebo pre každého, kto miluje túto oblasť. ?

Pozrite sa na tento nádherný kraj z novej perspektívy – objednajte si ešte dnes svoju vlastnú knihu „Dunajská Streda a okolie z neba“!