Neohodnotené

Galanta a okolie z neba

Galanta a okolie z neba CBS

Skladom
Kód: 9788081442438
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
galanta a okolie z neba 2019 obalka 1200x818px web
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Objavte dolné Považie ako nikdy predtým: Kniha Galanta a okolie z neba ?✈️

Predstavte si, že sa vznášate nad rozľahlými poliami, vinicami a mohutným Váhom, kde každá obec a každý kút okresu Galanta ožíva v celej svojej kráse pod vašimi krídlami. Teraz si túto magickú perspektívu môžete priniesť priamo do vášho obývacej izby s knihou „Galanta a okolie z neba„.

Táto unikátna fotografická kniha, vytvorená talentovaným CBS Flying Teamom pod vedením známeho leteckého fotografa Milana Paprčku, vám ponúka jedinečný pohľad na tento malebný kraj zo vzduchu. S neba zachytené obrazy každej obce v okrese Galanta sú zaznamenané na kvalitnom papieri, ktorý vynikne v každej knižnici.

Dvojjazyčné popisky v slovenčine a angličtine vám umožnia zdieľať krásu tohto regiónu s priateľmi a rodinou z celého sveta. Cestujte očami bocianov, lastovičiek a mnohých ďalších vtákov, ktoré nad týmto územím kružia, a získajte nový pohľad na to, čo možno považujete za známe.

Prečo si vybrať práve túto knihu?

– ? Nebeský Pohľad: Zažite okres Galanta z perspektívy, ktorú málokedy vidíme – z neba!
– ? Profesionálne Fotografie: Každá strana je vizuálnym zážitkom, vďaka práci profesionálnych fotografov z CBS Flying Team.
– ? Bilingválny Obsah: dar vhodný aj do zahraničia, vďaka popiskom v slovenčine a angličtine.
– ? Kvalitný Papier: Vysoko kvalitný papier zabezpečuje, že každá fotografia vynikne vo svojej plnej kráse.
– ? Ideálny Darček: Skvelý darček pre milovníkov prírody, fotografie a cestovania, lietania a hlavne Galanty a dolného Považia.

S knihou „Galanta a okolie z neba“ si môžete užiť pohľad, ktorý je obvykle vyhradený len pre vtáky a pilotov. Ponorte sa do nekonečnej krásy slovenského vidieka, objavte skryté poklady a nechajte sa unášať nadčasovým čarom tohto regiónu. ??️