Neohodnotené

Lučenec a okolie z neba

Lučenec a okolie z neba CBS

Skladom
Kód: 9788081442926
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
lucenec a okolie z neba 2021 obalka 1200x818px web
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

? Odhalte tajomstvá Novohradu z vtáčej perspektívy! ?

Predstavujeme vám knihu „Lučenec a okolie z neba„. Preskúmajte kúzlo tejto malebnej krajiny cez pohľad z neba, zachytený na jedinečných fotografiách. ?

Zachytené na **kvalitnom fotopapieri**, vám odkrýva každú obec okresu Lučenec, na juhu našej prekrásnej krajiny. Obdivujte historické centrum Lučenca, modernú architektúru, starobylé hrady, Cerovú vrchovinu a ďalšie poklady tohto regiónu. ?️

Fotografie v knihe sú dielom autorov Milana Paprčku a jeho CBS Flying Teamu, známych leteckých fotografov, ktorí sa už dlhé roky venujú leteckému zobrazovaniu jedinečným pohľadom na krajinu z neba ?️

Táto kniha je výnimočná tým, že popisky a všetky texty sú dostupné v slovenčine a aj v angličtine. ?

? 5 presvedčivých dôvodov, prečo by ste si mali kúpiť túto knihu:

1. **Detailné zobrazenie regiónu** – Fotografie zachytávajú každú obec okresu Lučenec, takže si môžete vychutnať pôvab celej oblasti z pohodlia domova. ?

2. **Kvalitné fotografie** – Kniha je tlačená na kvalitnom fotopapieri, čo zaručuje vysokú kvalitu a ostrosť fotografií. ?

3. **Dvojjazyčný** – Popisky a texty sú v slovenčine a angličtine, takže si knihu môžete vychutnať aj s priateľmi zo zahraničia. ?

4. **Experti na letecké fotografie** – Autori Milan Paprčka a CBS Flying Team sú známi svojou prácou v oblasti leteckých fotografií. ?️

5. **Perfektný darček** – Kniha je ideálnym darčekom pre milovníkov fotografie, histórie, prírody aj cestovania. Je to unikátny sprievodca, ktorý vás prenesie do malebnej krajiny Lučenca a okolia. ?

Objavte krásy Lučenca a okolia z vtáčej perspektívy a nechajte sa uniesť nádhernými fotografiemi v tejto výnimočnej knihe. ??