Neohodnotené

Michalovce a okolie z neba

Michalovce a okolie z neba CBS

Skladom
Kód: 9788081442896
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
michalovce a okolie z neba 2021 obalka 1200x818px web
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

?? **Kniha Michalovce a okolie z neba** ??

? Predstavujeme vám úchvatné dielo, ktoré vás vezme na let nad nádhernými panorámami centra Zemplína. Unikátna fotografická kniha ‚**Michalovce a okolie z neba**‘ od renomovaného leteckého fotografa Milana Paprčku a jeho CBS Flying Teamu vás zaručene nadchne!

? Pohľad z vtáčej perspektívy odhalí tajomstvo a krásu tohto kraja ako nikdy predtým. Kniha vás vezme na vzrušujúci let nad majestátnymi Vihorlatskými vrchmi, cez panorámy Zemplínskej šíravy až po nekonečné úrodné roviny. ✈️?️

? Kniha obsahuje **fotografie každej obce okresu Michalovce**, čím predstavuje kompletný obraz tohto fascinujúceho regiónu. Texty a popisky sú v dvoch jazykoch – **slovensky a anglicky**, čo robí knihu skvelým darčekom nielen pre domácich, ale aj pre zahraničných priateľov a obdivovateľov Slovenska. ?

?️ Každá strana knihy je tlačená na **kvalitnom fotopapieri**, čo zaručuje, že aj najjemnejšie detaily a farby snímok budú vynikať v celej svojej kráse a ostrosti. ?

? **Kniha Michalovce a okolie z neba** je viac ako len zbierka fotografií. Je to cesta, ktorá vás prenesie nad rámec bežného sveta a ukáže vám krásu regiónu z perspektívy, akú ešte nepoznáte. Je to dokonalý darček pre všetkých, ktorí milujú prírodu, históriu a krásy Zemplína. ?

**5 presvedčivých dôvodov, prečo si kúpiť knihu Michalovce a okolie z neba:**

1. ? **Unikátny pohľad** – Krajina okresu Michalovce ako ju ešte nikdy nevideli.
2. ? **Dvojjazyčnosť** – Texty a popisky v slovenčine a angličtine robia z knihy skvelý darček nielen pre domácich, ale aj pre zahraničných priateľov a obdivovateľov Slovenska.
3. ? **Kvalita a detail** – Kniha je tlačená na kvalitnom fotopapieri, takže každá fotografie vynikne v celej svojej kráse a ostrosti.
4. ? **Dokonalý darček** – Kniha je skvelým darčekom pre všetkých, ktorí milujú prírodu, históriu a krásu nášho kraja.
5. ? **Známy autor** – Milan Paprčka je renomovaný letecký fotograf a vedúci CBS Flying Teamu, členovia ktorého sa zaslúžili o vznik tohto jedinečného diela.