Neohodnotené

Nové Mesto nad Váhom a okolie z neba

Nové Mesto nad Váhom a okolie z neba CBS

Skladom
Kód: 9788081442766
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
nove mesto nad vahom a okolie z neba 2020 obalka 1200x818px web
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Objavte klenoty stredného Považia z neba! ?✨

Predstavujeme vám niečo viac než len knihu – „Nové Mesto nad Váhom a okolie z neba“ je nebeské okno do sveta, ktorý ste poznali iba z pohľadu pešiaka. Teraz máte jedinečnú príležitosť preletieť sa nad malebnými kútmi tohto okúzľujúceho regiónu a vychutnať si jeho krásu z vtáčej perspektívy. ??

Milan Paprčka a jeho tím z CBS Flying Team vás vezmú na vyhliadkový let, kde každá stránka obracia novú kapitolu príbehu, ktorý je rovnako pútavý v slovenčine tak aj v angličtine. Kvalitný papier tejto fotografickej knihy vám garantuje, že každý záber bude žiariť vo svojej plnej kráse a detailoch, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť.

Nechajte sa uniesť na vlnách Váhu, kde sa spája história s prírodou. Od Čachtického hradu, počiaranej legendami o krvavej grófke, až po pokojné brehy Zelenej vody – váš let bude sprevádzaný úžasnými výhľadmi a fascinujúcimi príbehmi.

Prečo by ste si mali túto knihu zaobstarať?

– ? Unikátne letecké snímky: Každá fotografia v knihe je dielom, ktoré vám umožní na chvíľu lietať

– ? Dvojjazyčné popisky: Či už ste doma alebo sa chystáte ukázať krásy Slovenska svetu, táto kniha je perfektný spoločník.

– ? Kvalitná výroba: Kvalitný papier zabezpečuje, že fotografie sú živé a ostré

– ? Historické a kultúrne bohatstvo: Spoznajte príbehy a legendy, ktoré formujú región stredného Považia

– ? Skvelý darček: Darujte túto knihu milovníkom histórie, fotografie alebo jednoducho tým, ktorí milujú objavovanie krás Považia

Neodkladajte objavovanie neznámeho a nechajte svoju dušu vzlietnuť nad regiónom, kde sa príroda a história stretávajú v dokonalej harmónii. Kúpte si „Nové Mesto nad Váhom a okolie z neba“ ešte dnes! ???

 

! NAŠA ZÁRUKA SPOKOJNOSTI !
Ak nebudete s knihou spokojní, tak nám ju môžete (nepoškodenú) do 100 dní vrátiť a my k Vám pošleme na naše náklady kuriéra, vrátime Vám peniaze a vrátime Vám aj poštovné.
Svojim výrobkom veríme a môžeme si dovoliť dať Vám takúto záruku. ?