Neohodnotené

Poprad a okolie – kedysi a dnes

Porovnávacia mapa Poprad a okolie – kedysi a dnes CBS

Skladom
Kód: 9788099934703
€10,95 –10 % €9,85 €8,21 bez DPH
Kategória: Kedysi a dnes
Snímka obrazovky 2024 05 15 130756
Akcia Novinka
€10,95 –10 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.
️ Predstavujeme vám unikátny kúsok histórie spojený s modernou kartografiou – našu Porovnávaciu mapu Poprad a okolie – Kedysi a dnes. Táto mapa je nielen nástrojom pre zvedavých historikov a milovníkov geografie, ale aj krásnym umeleckým dielom, ktoré si zaslúži miesto na stene každého domova.️
 
Na jednej strane sa môžete pokochať detailmi historického zobrazenia z pera slovenského, uhorského a európskeho kartografa Jána Lipského na mape „Mappa generalis regni Hungariae“ z roku 1806, zatiaľ čo na druhej strane vás očarí súčasná, precízna a aktuálna mapa od VKÚ Harmanec. Pod oboma mapami nájdete zaujímavý text, ktorý vás prevedie cez najvýraznejšie zmeny, ktoré sa v regióne odohrali za uplynulé storočia.

 

Mapa je dostupná vo formáte 1024 × 776 mm, v praktickom skladanom variante s plastovým obalom s brožurkou, alebo ako elegantný obraz na plátne, ktorý je napnutý na drevenom ráme.

A to najlepšie na záver – vďaka aplikácii CBS MAP Explorer môžete skúmať mapy aj v rozšírenej realite! Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu a objavovať históriu aj súčasnosť v jednej novodobej technológii.