Neohodnotené

Poprad z neba

Poprad z neba CBS

Skladom
Kód: 9788081441462
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
kniha poprad obalka 1600x1094px web
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Prijmite naše pozvanie, previesť vás mestom ležiacim na úpätí najmenších veľhôr sveta – Vysokých Tatier. Poprad je hospodárske, kultúrne, športové, turistické, obchodné a politické centrum Spiša. Zároveň je obkolesené nádhernou prírodou okolitých národných parkov a tvorí prirodzené centrum tohto turisticky mimoriadne atraktívneho regiónu. Perlou Popradu je mestská pamiatková rezervácia Spišská Sobota, ktorú navštívila aj britská kráľovná Alžbeta II. Panorámu okolia Popradu umocňujú nádherné Tatry prírodou, svojimi štítmi, či tatranskými osadami. Spoločne si pozrieme toto nádherné, dynamicky sa rozvíjajúce mesto z inej perspektívy. Z neba!

„Pri listovaní v tejto knihe budete mať pocit, že sme ju robili len pre vás. Je plná leteckých pohľadov na vám známe a možno trocha aj menej známe miesta. Prajem vám, aby ste pri jej prezeraní aj vy cítili hrdosť a lásku k nášmu mestu. Keď som si prezerala ja jednotlivé stránky s fotografiami a videla domy, ihriská a sídliská kde som vyrastala, mala som z toho až zimomriavky“ autorka, fotografka a rodáčka z Popradu Simona Nádašiová

Keď orly Zletia z Tatry a tiahnu na podolia, vidia Poprad presne tak, ako vy v tejto knihe. Z neba!

Čím je kniha Poprad z neba výnimočná?
obsahuje vyše 100 leteckých fotografií z mesta Poprad a jeho okolia
fotografie boli fotené z lietadla a niektoré z dronu v rôznych ročných obdobiach
fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
je v slovenskej a anglickej mutácii
je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka
Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autori knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozprávajú prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery.