Neohodnotené

Slovenské hory z neba

Slovenské hory z neba CBS

Skladom
Kód: 9788081440939
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
Snímka obrazovky 2024 05 31 103719
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Obyčajne sa do hôr chodí po krásne výhľady na okolie. V tejto knihe sa vždy pozeráme na samotné hory ešte z väčšej výšky. Je Kriváň krivý aj zhora? Môže byť jazero na vrchole kopca? Akú farbu má Dunaj a akú Morava, keď sa stretnú? Vyzerajú pláže Liptovskej Mary ako pri mori alebo nie?

Odpovede na tieto otázky poznajú len orly z Tatier a ešte aj niektorí piloti lietadiel. A teraz ich môžeme spoznať všetci. Pohľadom zhora zistíte, aké sú tie naše slovenské hory nádherné. Užite si ich tak, ako ich nepoznáte. Užite si ich z neba!
Spoznajte krásy Slovenska z novej, vzdušnej perspektívy s našou exkluzívnou fotografickou knihou „Slovenské hory z neba“. Táto úchvatná publikácia je jedinečným sprievodcom, ktorý vám otvorí dvere do sveta nekonečných horských vrcholkov, údolí a prírodných scenérií, aké len Slovensko môže ponúknuť.
„Slovenské hory z neba“ je vyrobená s láskou a vášňou. Milan Paprčka, známy letecký fotograf, zdieľa svoju schopnosť zachytiť okamihy, ktoré vám doslova vezmú dych. Výber jeho najlepších fotografií z viacerých rokov vám umožní prežiť nezabudnuteľný vizuálny zážitok.

S knihou „Slovenské hory z neba“ budete nielen obdivovať krajinu z vtáčej perspektívy, ale aj prežívať jej príbehy skrze oslavné piesne a básne, ktoré slovenské hory popisujú s nezameniteľnou citovou hĺbkou.

Kniha je dvojjazyčná, obsahuje texty v slovenčine aj v angličtine, takže je ideálna aj pre zahraničných návštevníkov, ktorí chcú spoznať a preniknúť do krásy slovenskej prírody.

Zakúpte si túto knihu a zažite neopakovateľný pocit, keď sa srdce Slovenska odkrýva pred vašimi očami.