Neohodnotené

Slovensko z neba Exclusive II. vydanie

Slovensko z neba Exclusive II. vydanie CBS

Skladom
Kód: 9788081441943
€54,95 –10 % €49,45 €44,95 bez DPH €49,45 / 1 ks
Kategória: Knihy
Snímka obrazovky 2024 05 31 105236
Akcia Novinka
€54,95 –10 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Túto knihu sa nebudete hanbiť darovať ani anglickému kráľovi!

Už ste si niekedy predstavovali, ako by vyzeralo Slovensko z pohľadu orla? Okúzľujúce panorámy, malebné dedinky, impozantné hrady a zámky… to všetko nájdete v exkluzívnej knihe „Slovensko z neba Exclusive“. Táto úžasná publikácia nadchne každého, kto má rád krásy našej malej krajiny.

„Slovensko z neba Exclusive“ je nielen knihou. Je to skutočné dielo umenia, ktoré pôvodne vzniklo pre potreby Kancelárie Prezidenta SR. Zobrazené sú tu nádherné letecké zábery, ktoré vám ukážu Slovensko z úplne inej perspektívy.

Táto kniha je taká jedinečná, že ju využíva Ministerstvo zahraničných vecí SR ako dar pri návštevách na najvyšších úrovniach. Je napísaná v šiestich jazykoch, takže je skvelým spôsobom, ako ukázať krásy Slovenska celému svetu.

„Slovensko z neba Exclusive“ je viac ako len kniha. Je to skutočná hrdosť na našu krajinu, ktorú môžete mať na dosah ruky.

Ako sa hovorí, obraz hovorí viac ako tisíc slov. Tak si predstavte, čo všetko môžu povedať tisíce obrazov zachytených z neba.

5 presvedčivých výhod produktu:

1. Exkluzivita: Táto kniha je skutočnou perličkou medzi publikáciami a reprezentuje Slovensko na najvyššej úrovni.

2. Jedinečný pohľad na krajinu: Nádherné letecké zábery vám ukážu Slovensko z úplne inej perspektívy.

3. Všestrannosť: Kniha je napísaná v šiestich jazykoch, čo z nej robí skvelý dar pre Slovákov aj zahraničných návštevníkov.

4. Reprezentatívny dar: Kniha je opatrená exkluzívnym bielym obalom s výrezom mapy Slovenska a zlatou razbou

5. Hrdosť na našu krajinu: Táto kniha je skutočným prejavom hrdosti na našu krajinu, ktorú môžete mať stále pri sebe.

Autor knihy, pilot a fotograf Milan Paprčka:
„Vždy som bol presvedčený, že Slovensko je jednou z najkrajších krajín Európy, a možno aj na svete. Len ho v zahraničí ešte veľa ľudí neobjavilo.
Od detstva sa túlam po všetkých jeho krásnych zákutiach a poznám ho ako vlastnú dlaň. Veľa cestujem po svete, tak to viem porovnať. No a keď som sa stal pilotom a videl Slovensko z neba, toto moje presvedčenie sa ešte utvrdilo. Mnoho krásnych dní som strávil vznášaním sa nad majestátnymi horami, hlbokými údoliami, malebnými jazerami, monumentálnymi hradmi a historickými slovenskými mestami.
Užite si Slovensko z neba, pretože takto ho ešte nepoznáte. Verím, že vďaka tejto knihe ho budete milovať ešte viac ako doteraz.“