Neohodnotené

Stará Ľubovňa a okolie z neba

Stará Ľubovňa a okolie z neba CBS

Skladom
Kód: 9788099934836
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
stara lubovna a okolie z neba 2019 obalka 1200x821px web
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

? Naozajstný poklad pre milovníkov histórie a krásy slovenskej prírody – „Stará Ľubovňa a okolie z neba“ je fotografická kniha, ktorej každá strana je plná pôsobivých leteckých snímok tohto fascinujúceho regiónu na pomedzí Spiša a Šariša. ??️

 Je to jubilejná 100. kniha vydavateľstva CBS, čo označuje aj pamätné logo na obálke. Vytvorená je CBS Flying Teamom pod vedením známeho leteckého fotografa Milana Paprčku. Táto kniha je nielen zaujímavým sprievodcom históriou, ale aj skutočným umeleckým dielom. Zachytená z vtáčej perspektívy je každá obec okresu Stará Ľubovňa a ožíva v nej pomocou leteckých pohľadov.

CBS Flying Team
CBS Flying Team

? Texty sú dostupné v slovenčine aj angličtine, čo robí túto knihu skvelým darčekom pre domácich aj medzinárodných milovníkov severného Slovenska.?

?️ Každá obrázok je tlačený na kvalitnom papieri, ktorý bol špeciálne vybraný pre jeho schopnosť detailne vystihnúť každý pixel, čím sa zaručuje, že každá fotografia je tak jasná a živá, ako bola v momente, keď bola zachytená.

? Od príbehu Starej Ľubovne, ktorý sa začal písať v roku 1292, cez nádherné pohľady na hrad, ktorý je skutočným symbolom regiónu, po známe kúpele a zákutia Dunajca, táto kniha je úžasným sprievodcom do minulosti a súčasnosti tohto jedinečného regiónu.

? Výhody produktu:
1) Umožňuje vám objaviť každú obec v okrese Stará Ľubovňa z jedinečnej perspektívy.
2) Má texty v slovenčine aj angličtine, čo robí knihu univerzálnym darčekom.
3) Je vytlačená na kvalitnom papieri, ktorý zaručuje, že každá fotografia je jasná a živá.
4) Je vytvorená tímom odborníkov vedených renomovaným fotografom Milanom Paprčkom.
5) Prináša históriu a krásu tohto regiónu priamo do vášho obývacej izby.

? Kúpte si knihu „Stará Ľubovňa a okolie z neba“ ešte dnes a pripojte sa k nám v lete ponad históriu a krásy tohto regiónu. ?