Neohodnotené

Zvolen z neba

Zvolen z neba CBS

 

 

Skladom
Kód: 9788081441042
€24,95 –15 % €21,20 €19,27 bez DPH €21,20 / 1 ks
Kategória: Knihy
Snímka obrazovky 2024 05 31 142554
Akcia
€24,95 –15 %
Pohodlné ceny
Pohodlné cesty
na všetky miesta.
Lacné poštovné
Lacné poštovné
až do Vašej schránky.
Návrat ku koreňom
Návrat ku koreňom
pri pohodlnom cestovaní.

Zvolen, jedno z najstarších slovenských miest s bohatou kráľovskou históriou, ktorú zastupuje Zvolenský zámok – dominanta mesta, či neďaleký Pustý hrad. Námestie SNP patrí medzi najväčšie námestia v strednej Európe. Kultúru vo Zvolene si vychutnáte v divadle Jozefa Gregora Tajovského. Vzdelanie reprezentuje zas Technická univerzita. K mestu patria okrem historického centra, samozrejme aj okolité sídliská Podborová, Zlatý potok, Západ-Tepličky, či Sekier.

A čo okolie mesta? Zdravie, oddych, ale aj relax a zábavu poskytujú neďaleké kúpele Sliač, špecializované rehabilitačno-liečebné zariadenie Kováčová, v ktorej nájdete aj celoročne fungujúce termálne kúpalisko. Neďaleká Zvolenská Slatina je vychýrená kolíska výroby bryndze. Očová sa zas pýši letiskom, z ktorého si zvedavci a dobrodruhovia môžu zalietať.

Poďte sa teda pozrieť ako vidí pilot lietadla krásy nášho malého, ale o to krajšieho Slovenska. Zvolen a jeho blízke okolie je len malá časť mozaiky, ktorú si určite nenechajte ujsť a samozrejme sa s týmto zážitkom podeľte aj so svojimi blízkymi. Vedzte, že máte byť na čo hrdí.

Čím je kniha Zvolen z neba výnimočná?
obsahuje vyše 100 leteckých fotografií Zvolena a blízkeho okolia
fotografie boli fotené z lietadla v rôznych ročných obdobiach
fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
je v slovenskej a anglickej mutácii
je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka

Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autori knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozprávajú prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery.